Młodszy/-a specjalista/-tka ds. handlowych

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwój sprzedaży z dotychczasowymi klientami,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • utrzymywanie trwałych relacji z obecnymi klientami,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • bieżąca obsługa zapytań ofertowych,
  • koordynacja i nadzór nad operacjami handlowymi.

Nasze wymagania:

  • otwartość na rozwój w strukturach AB w obszarze handlowym,
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • pierwsze doświadczenia zdobyte w sprzedaży (wymagane doświadczenie zawodowe w prowadzeniu rozmów handlowych przez telefon),
  • otwartość i komunikatywność,
  • zorientowanie na współpracę i wyniki.

To oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku,
  • pełną wyzwań pracę w zgranym zespole,
  • możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,
  • szeroki pakiet benefitów (m.in.: dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie karty Multisport, imprezy integracyjne),
  • przyjazną atmosferę pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat :)