Młodszy specjalista ds. eksportu (K/M)

Miejsce pracy: Magnice

Twój zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa biznesowych klientów zagranicznych,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych poprzez aktywne prowadzenie sprzedaży produktów oferowanych przez firmę,
  • przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych, negocjowanie warunków współpracy,
  • koordynacja i nadzór nad operacjami handlowymi.

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z klientem,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmów telefonicznych,
  • zmysł handlowy i pozytywna osobowość,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym lub z zagranicznym klientem.

To oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku,
  • pracę w systemie hybrydowym od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00,
  • pełną wyzwań pracę w zgranym zespole,
  • możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,
  • szeroki pakiet benefitów (m.in.: dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie karty Multisport, imprezy integracyjne),
  • przyjazną atmosferę pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat